Kamery


Bezpečnostná kamera je ochranným zariadením, ktoré už na pohľad vzbudzuje rešpekt. Zabudovaním tohto druhu ochrany zvýšite bezpečnosť daného objektu a získate dokonalý prehľad o tom, čo sa na danom mieste deje alebo dialo v čase Vašej neprítomnosti.

Ide o komplexný bezpečnostný systém, ktorí slúži na monitorovanie pohybu či konanie osôb v konkrétne vymedzenom priestore. Kamerový záznam a z neho získaný výstup Vám umožňuje použiť ho aj na právne úkony v prípade narušenia bezpečnosti či porušenia právnych noriem. V mnohých prípadoch slúži ako dôkazový materiál.

V prípade kamerového systému zohrávajú rolu kvalitné kamery a výsledná kvalita obrazu (IP kamery). Je potrebné spoznať infraštruktúru miesta, ktoré kamerový systém bude monitorovať. Následne je potrebné riešiť potrebné faktory, ako uhol záberu, inštalácia kamier, snímanie v noci, napájanie, príslušenstvo, úložisko a mnoho detailov, ktoré s inštaláciou kamerových systémov súvisia. Vrátane potrebnej legislatívy, ktorú upravuje po novom aj nariadenie GDPR. S našimi službami máte o bezpečnosť postarané.

Naša spoločnosť sa zaoberá:

- Profesionálne poradenstvo ohľadne technológie
- Bezplatná obhliadka a poradenstvo
- Inštalácia a servis kamerových systémov
- Projektová dokumentácia pre CCTV

parallax background

MÁTE ZÁUJEM O NAŠE SLUŽBY?